FAQ | SupremeXP

Co jsou Turnaje?

Turnaje jsou sekce pro Gamery, který paří na počítači, konzoli, tabletu, telefonu a chtějí poměřit síly s ostatními turnajovou formou. Jednoduše si najdeš turnaj, který tě zajímá, přihlásíš se do něj a řídíš se instrukcemi v popisu turnaje. GL

Je nutná registrace?

Ano, bez registrace si u nás nezapaříš. Zabere to pár minut, tak šup na registraci a rovnou tam vytvoř tým a přidej svoje kámoše.

Můžu si vytvořit tým?

Jasně, ve svém profilu máš bohatou nabídku možností co dělat. Vytvoř si tým, pozvi do něj další hráče.

Jak se přihlásím do turnaje?

Úplně jednoduše, rozklikneš turnaj, pak klikneš na registrace a pokud je volno tak dáš registrovat a je to.

Co je SupremeXP COINS?

Naše virtuální peněženka. U nás budeš mít možnost SupremeXP COINS sbírat. Některé turnaje budou mít odměny dle umístění. Pokud se tedy zúčastníš turnaje, který má odměnu za umístění, tak Ti naše SupremeXP COINS připíšeme na tvůj profil.

Jak se dají SupremeXP COINS získat?

V popisu turnaje zjistíš, zda jsou turnaje o SupremeXP COINS nebo ne. Pokud ano a umístíš se na pozicích, kde jsou SupremeXP COINS, připíšeme Ti je na tvůj profil.

Na jakém zařízení mohu turnaje hrát?

Na čemkoliv. Specifikace se dozvíš vždy v detailu turnaje. Může se tedy stát, že organizátor/admin povolí PC i konzoli, a nebo bude povoleno pouze jedno jediné zařízení.

Jdou SupremeXP COINS proměnit v reálné peníze?

Ano jdou. Pokud se Ti podaří nasbírat více jak 3000 SupremeXP COINS, tak je můžeš proměnit v reálné peníze a vybrat. Pamatuj, že 10 Coinů je 1 Kč. Za 3000 SupremeXP COINS získáš 300 Kč.