FAQ Cinema | SupremeXP

Co je Filmotéka SupremeXP?

Filmotéka SupremeXP je streamovací služba, která nabízí velké množství lokálních, evropských i světových filmů, seriálů, dokumenty a pořadů. Přehrání lze z jakéhokoliv zařízení, které disponuje webovým prohlížečem. Stačí mít pouze připojení k internetu.

Je nutná registrace?

Jasně, bez toho se nehneme. Vyplň 5 políček a můžeš sledovat filmů, kolik tvé oči snesou :-).

Kolik za to zaplatím?

150 Kč / měsíčně formou předplatného, kde se Ti otevře brána do světa více než 120 filmů, pořadu. Dále si lze předplatit filmotéku i na jeden rok za 1.500 Kč, kde jsou navíc další zvýhodnění na různé aktivity v rámci SupremeXP Areny jako Fun Arena, Paintballgame.cz, Muzeum her nebo Filmové festivaly. Peníze se Ti vždy strhnout automaticky z účtu a na email Ti dorazí daňový doklad. A nebo lze jednoduše film zakoupit za jednorázový poplatek, který Ti umožní film skouknout do 48 hodin od zaplacení.

Jak zruším předplatné?

Naprosto jednoduše a okamžitě. Ve svém profilu dáš zrušit předplatné a je to. No dobře, máme double check, aby ses omylem neuklik :-).

Jak poznám, který film lze předplatit, a který je za jednorázový poplatek?

Filmy, které lze pouze zakoupit mají na plakátu daného filmu cenovku. A po rozkliknutí filmu lze vidět, zda film jde pouze vypůjčit nebo je v rámci předplatného.

Na jakých zařízeních mohu filmy a seriály sledovat?

Filmy lze sledovat na zařízeních, které disponují webovým prohlížečem. Tablet, Smartphone, PC/Mac, TV. Dále umíme zrcadlit přes Chromecast. Bohužel neumíme Airplay.

V jakém jazyce filmy jsou?

Filmy jsou většinou v původním znění s titulky nebo s českým dabingem.

Kolik se nás může dívat?

Rodinné či sousedské večery pořádat lze, ale veřejné projekce nikoliv. Veřejné projekce je potřeba řešit přímo s distributorem a uhradit licenční poplatek, toto jde mimo nás.